תרגולי נשימה מודעת – יתרונות

Benefits of breathing exercises

מה באמת קורה בגוף כשאנחנו מתמידים עם תרגולי נשימה מודעת. אילו תהליכים מואצים בגוף בעקבות הנשימה ואילו יתרונות מספק לנו התרגול החוזר.

שיתוף חוויות לקוח

Demon

חוויות שאני עובר במהלך הטיפולים והסדנאות שאני מעביר תמיד מלמדות אותי שיעורים חשובים וזה מרגש ומפתיע כאחד לראות את התהליכים המדהימים והמהירים שמטופלים עוברים.

המתכנת החבוי בכולנו

The Programmer inside us

המתכנת מוכר מעולם ההי טק. הגוף שלנו עובד דומה ומתבסס על תוכנות שנכתבו בעקבות אירועי העבר. ניתן ללמד את הגוף לשחרר דפוסים ישנים ולשכתב את התוכנות עליהם פועל.

חוויות הנשימה שלי

My Breathing Experiences

אני רוצה לשתף כיצד תרגול הנשימה השפיע על חיי, שיפרו את האופן בו אני חושב, פורק חוויות מהיום יום ומהעבר, שיפרו כושר גופני ועזרו לי ליצור חיבור עמוק לגוף ולנפש.

פלפל שחור

Black Pepper

פלפל שחור הוא אחד התבלינים המוכרים והנפוצים ביותר במטבחים בכל העולם ונחשב למלך התבלינים. הוא צמח בעל סגולות מרפא רבות ומגוונות. ניתן לצרוך אותו טרי, מיובש, בשמן או במיצוי

אורגנו

Oregano

אורגנו משמש כתבלין הנפוץ מאד בשימושו במטבח האיטלקי וצמח בעל סגולות מרפא מגוונות. ניתן לצרוך אותו טרי, מיובש, בשמן או במיצוי.

כוחה של מחשבה

The power of thought

כוחה של מחשבה חיובית מאפשר בתרגול ועבודה נכונה להחזיר לגוף את יכולת הריפוי העצמי.
חוויות ובעיות לא פתורות מהעבר מייצרות מחשבות ורגשות המשחזרים את החוויה בגוף.

אזוב

Hyssop

אזוב המרכיב העיקרי בתערובת הזעתר, משמש כתבלין וצמח בעל סגולות מרפא מגוונות. ניתן לצרוך אותו טרי, מיובש, בשמן או במיצוי.

קינמון

Cinnamon

קינמון משמש כתבלין וצמח בעל סגולות מרפא מגוונות המופק מקליפת עץ הקינמון. מקורו במזרח וכיום הוא בשימוש נרחב בעולם כולו. ניתן לצרוך אותו באבקה, בשמן או במיצוי.

תרגילים לחיזוק ומתיחות לגב

Back Exercises

תנועה ומתיחה חשובה והכרחית לבריאות ותקינות השרירים והרצועות בגוף. במצבים של שריר תפוס חשוב לייצר את התנועתיות כדי לאפשר לשריר לרפא את עצמו ולחזור למצב תקין.