כיצד לייצר רוגע ושלווה פנימית

פוסט רוגע ושלווה פנימי

כיצד לייצר רוגע ושלווה פנימית תמיד הרגשתי שהעובדה שהעולם חולק לכל כך הרבה תתי קבוצות הוא סוג של ניסוי בבני אדם.    תחשבו על זה, בכל מדינה יש את החוקים שלה,  את המסורת המייחדת את העם,  את התרבות והדת ששמורות רק להם, את האנרגיה המיוחדת שקיימת רק באותה מדינה.   זה הרגיש לי כאילו מישהו […]

מהי נשימה טרנספורמטיבית

What is Transformational Breathwork

כולנו חווים תחושות של פחד וכאב במהלך חיינו, כיצד אנחנו מתמודדים ומגיבים אליהם זאת השאלה החשובה. אם נדע להתנהל איתם נכון, נוכל להשתמש בהם כמצפן לריפוי מהיר.

פחד וכאב כמצפן לריפוי

We all experience fear and pain throughout our lives. How we deal and respond is the important question. We can learn to use them as a compass for healing

כולנו חווים תחושות של פחד וכאב במהלך חיינו, כיצד אנחנו מתמודדים ומגיבים אליהם זאת השאלה החשובה. אם נדע להתנהל איתם נכון, נוכל להשתמש בהם כמצפן לריפוי מהיר.

תרגולי נשימה מודעת – יתרונות

Benefits of breathing exercises

מה באמת קורה בגוף כשאנחנו מתמידים עם תרגולי נשימה מודעת. אילו תהליכים מואצים בגוף בעקבות הנשימה ואילו יתרונות מספק לנו התרגול החוזר.

שיתוף חוויות לקוח

Demon

חוויות שאני עובר במהלך הטיפולים והסדנאות שאני מעביר תמיד מלמדות אותי שיעורים חשובים וזה מרגש ומפתיע כאחד לראות את התהליכים המדהימים והמהירים שמטופלים עוברים.

המתכנת החבוי בכולנו

The Programmer inside us

המתכנת מוכר מעולם ההי טק. הגוף שלנו עובד דומה ומתבסס על תוכנות שנכתבו בעקבות אירועי העבר. ניתן ללמד את הגוף לשחרר דפוסים ישנים ולשכתב את התוכנות עליהם פועל.

חוויות הנשימה שלי

My Breathing Experiences

אני רוצה לשתף כיצד תרגול הנשימה השפיע על חיי, שיפרו את האופן בו אני חושב, פורק חוויות מהיום יום ומהעבר, שיפרו כושר גופני ועזרו לי ליצור חיבור עמוק לגוף ולנפש.

פלפל שחור

Black Pepper

פלפל שחור הוא אחד התבלינים המוכרים והנפוצים ביותר במטבחים בכל העולם ונחשב למלך התבלינים. הוא צמח בעל סגולות מרפא רבות ומגוונות. ניתן לצרוך אותו טרי, מיובש, בשמן או במיצוי

אורגנו

Oregano

אורגנו משמש כתבלין הנפוץ מאד בשימושו במטבח האיטלקי וצמח בעל סגולות מרפא מגוונות. ניתן לצרוך אותו טרי, מיובש, בשמן או במיצוי.

כוחה של מחשבה

The power of thought

כוחה של מחשבה חיובית מאפשר בתרגול ועבודה נכונה להחזיר לגוף את יכולת הריפוי העצמי.
חוויות ובעיות לא פתורות מהעבר מייצרות מחשבות ורגשות המשחזרים את החוויה בגוף.

דילוג לתוכן