ליווי והגברת צמיחה הרוחנית

כאשר החלטתי לצעוד בדרך חדשה ולא מוכרת, נתקלתי בקשיים במישורים רבים. לעיתים קשה לנו להבין מה נכון עבורנו, כיצד נכון לנו לנהוג עם הגוף, במה להזין אותו פיזית ורוחנית, וכיצד להתמודד עם המכשולים שנקרים על דרכינו. כתוצאה מעודף המידע הקיים כיום הדרך יכולה להרגיש לפעמים מתסכלת ומתישה, ואנו עשויים להרגיש מוצפים. אני בהחלט מאמין שבמצבים אלו עלינו להקל על עצמנו ככל האפשר, ולבקש עזרה.

בטיפול מסוג זה, אדם שבוחר לעבור תהליך של שינוי והתעוררות מקבל ליווי והדרכה מלאים לתהליך בו הוא בוחר. מהחלטה על שינוי הרגלים פיזיים ועד להתמודדות עם תהליכים רגשיים עמוקים ומורכבים תוך עבודה עצמית והתבוננות עמוקה פנימה, התמיכה מתאימה לכל שלב בו נמצא המטופל.

התהליך מותאם באופן אישי לדרישות וצורכי המטופל, וכולל ליווי צמוד לפי הגדרתו וצרכיו. הטיפול יעסוק במגוון תחומים כגון תזונה, מדיטציות, יוגה, ספורט, שיחות אישיות, משימות ומטלות, טיפולים בטבע (פרטניים ו/או בקבוצות), ניקוי אנרגטי, מסעות שמאניים, שחרור קשרים קרמיים וכמובן טיפולים אלטרנטיביים המתאימים למטופל.

בטיפול מסוג זה הראיה הינה על האדם ככללותו והיא כוללת התבוננות עצמית בגוף בלב ובנפש תוך קבלת עזרה וחיזוק סביבתי מכיל ומחזק, והבאת המערכת כולה למצב של איזון.

דילוג לתוכן