סדנאות נשימה מודעת

הנשימה הראשונה

הנשימה הראשונה הוא תרגול להיכרות ראשונית על עולם הנשימה הטרנספורמטיבית בו יוכלו המשתתפים לקבל טעימה מהעוצמות האדירות התמונות בנשימה במספר תרגולים קצרים ופשוטים.

נשימה מהנשמה

נשימה מהנשמה היא תהליך ניקוי עוצמתי המשלב נשימה טרנספורמטיבית, קלפים, תוף שמאני וריחות ריפוי מיוחדים. תוכלו לשחרר כאב פיזי ונפשי, להרגיש קלילות, חופש, שמחה והודיה.

תמונות ועדויות

תמונות ועדויות ווידאו מהסדנאות

סדנאות לקבוצות

מפגשים לקבוצות להכרות עם עולם הנשימה

הנשימה

הנשימה היא פעולה קסומה, פשוטה וכה הכרחית לקיום הגוף שלנו, בה אנו אוספים חמצן מהסביבה שלנו. מעצם היותה פעולה אוטומטית וטבעית של הגוף, הנשימה אינה דורשת מאיתנו תשומת לב או מאמץ, אך בניגוד לפעולות אוטומטיות אחרות כמו עיכול, היא ניתנת לשליטה ושינוי דפוסי פעולה באמצעות מודעות ותרגול.

תרגולי נשימה יומיומיים פשוטים יכולים לשנות לגמרי את האופן בו אנו נושמים וכתוצאה מכך ליצור שינוי קיצוני באופן בו הגוף פועל, מתחזק את עצמו ומתמודד עם חוויות החיים.

יש מגוון רב של עדויות שנשימה נכונה משפיעה על המצב הנפשי והגופני שלנו, התמודדות עם מצבי לחץ וחרדות, ושיפור ניכר במגוון בעיות בתפקוד השוטף של הגוף.

הידע העצום הטמון בנשימה ידוע לאדם במהלך ההיסטוריה מזה שנים רבות. ניתן לראות בתרבויות עתיקות את החשיבות העצומה שהם נתנו להשפעת תהליך הנשימה על הגוף והשימוש בכלי המדהים והפשוט הזה.

נשימה טרנספורמטיבית

נשימה טרנספורמטיבית, היא טכניקת טיפול המשתמשת ביכולת הטבעית של הגוף לנשום ומטפלת הן בפן הגופני והן בפן הרגשי. במהלך תרגול הנשימה נוצר רצף נשימתי בין השאיפה לנשיפה. התרגול מסייע בקבלה ושחרור חוויות שליליות ופחדים שנצברו בגוף במהלך חיינו, משרה רוגע ושלווה ומאפשר לנו להחזיר את התקשורת עם הגוף והנפש.

סדנאות
דילוג לתוכן