סדנאות נשימה מודעת

סדנאות

אני מזמין אותכם לצאת מהשגרה לחוויה שתלמד אתכם כיצד להשתמש בכלי הכי חשוב בגוף שלנו, הנשימה.

נעבור יחד תהליך שמשלב צמיחה, שינוי הרגלים, החזרת השליטה על הגוף והתעוררות הנפש בעזרת תרגול של כלים מגוונים מעולם הנשימה המודעת. נעורר את הגוף לשחרור של חוויות לא פתורות או טראומות שאנו מחזיקים מהעבר ונחזיר את הגוף למצב של איזון וריפוי.

הסדנאות יערכו בטבע לצד אש בוערת מה שיאפשר חיבור אנרגטי ברמה גבוהה ועבודה חזקה יותר של הגוף. העבודה המשותפת בקבוצה מסייעת להגברת העוצמות האישיות של כל אחד מהמשתתפים ובנוסף מאפשרת למידה מניסיון משותף.

עבודה ותרגול נכון עם נשימה מודעת מאפשרת את תחושת השליטה בגוף ובנפש, משפרת את החיוניות, עוזרת בהתמודדות ושחרור של חוויות שאנו עוברים במהלך היום וחוויות מהעבר.

נשימת הלב

מפגש היכרות והתנסות עם עולם הנשימה המודעת

אהבה בנשימה

8 מפגשים של לימוד חוויתי ומעמיק בנשימה מודעת

נשימה לנשמה

מרחב לתרגול שבועי בימי חמישי

שישי חופשי

טעימה קטנה מעולם הנשימה בימי שישי בים

סדנאות לקבוצות

מפגשים לקבוצות להכרות עם עולם הנשימה

הנשימה

הנשימה היא פעולה קסומה, פשוטה וכה הכרחית לקיום הגוף שלנו, בה אנו אוספים חמצן מהסביבה שלנו. מעצם היותה פעולה אוטומטית וטבעית של הגוף, הנשימה אינה דורשת מאיתנו תשומת לב או מאמץ, אך בניגוד לפעולות אוטומטיות אחרות כמו עיכול, היא ניתנת לשליטה ושינוי דפוסי פעולה באמצעות מודעות ותרגול.

תרגולי נשימה יומיומיים פשוטים יכולים לשנות לגמרי את האופן בו אנו נושמים וכתוצאה מכך ליצור שינוי קיצוני באופן בו הגוף פועל, מתחזק את עצמו ומתמודד עם חוויות החיים.

יש מגוון רב של עדויות שנשימה נכונה משפיעה על המצב הנפשי והגופני שלנו, התמודדות עם מצבי לחץ וחרדות, ושיפור ניכר במגוון בעיות בתפקוד השוטף של הגוף.

הידע העצום הטמון בנשימה ידוע לאדם במהלך ההיסטוריה מזה שנים רבות. ניתן לראות בתרבויות עתיקות את החשיבות העצומה שהם נתנו להשפעת תהליך הנשימה על הגוף והשימוש בכלי המדהים והפשוט הזה.

נשימה מודעת

ריברסינג הידוע גם בשמות נשימה מעגלית ולידה מחדש, היא טכניקת טיפול המשתמשת ביכולת הטבעית של הגוף לנשום ומטפלת הן בפן הגופני והן בפן הרגשי. במהלך תרגול הנשימה נוצר רצף נשימתי בין השאיפה לנשיפה. התרגול מסייע בקבלה ושחרור חוויות שליליות ופחדים שנצברו בגוף במהלך חיינו, משרה רוגע ושלווה ומאפשר לנו להחזיר את התקשורת עם הגוף והנפש.