פרסומים במדיה

ראיון בתוכנית פותחים יום עם ירדן הראל ואלעד זוהר:

פורסם בתאריך 20.12.22

שחרור כאב פיזי ורגשי באמצעות נשימה מודעת

ראיון בתוכנית הבוקר פותחים יום עם ירדן הראל ואלעד זוהר בערוץ רשת 13 בתאריך 20.12.22 בו דיברתי על חזיבות הנשימה והיכולת שלה ליצור שינוי ורפוי לגוף ולנשמה.

לקישור לוידאו לחצו כאן.

כתבה ברשת 13:

פורסם בתאריך 29.11.22

רועי בנימין חושף את הפתרון לכאב וטראומה

נשימה מודעת היא טכניקת ריפוי עתיקת יומין המסייעת לאנשים לממש למלוא הפוטנציאל של מערכת הנשימה שלהם לרווחה גופנית, רגשית ונפשית טובה יותר. במרחב הנשימה של רועי המטופלים מקבלים את הכוח בחזרה ויוצרים שינוי בחייהם באמצעות נשימה

לקישור לכתבה לחצו כאן.

כתבה בישראל היום:

פורסם בתאריך 29.11.22

לומדים לנשום מחדש

הנשימה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, היא לא רק בלתי נפרדת, היא ממש מהווה את ההבדל בין החיים לבין המוות.

אבל כמו הרבה דברים בחיים, החיים והמוות הם הקצוות של החוויות שלנו, הם הקצה של הסקאלה וביניהם משתרך שביל ארוך ומפותל שמתעבה בכל רגע מחוויות, מבחירות שעשינו ומהאנשים שאנו צועדים איתם בדרך.

לקישור לכתבה לחצו כאן.

כתבה במקור ראשון:

פורסם בתאריך 29.11.22

למה צריך לתרגל נשימה?

נכון, כולנו נושמים כל הזמן. אפשר להגיד שאתם “מתרגלים נשימה” כל הזמן כי אתם פשוט נושמים, אבל כמו כל דבר בחיים, לעשות משהו בצורה אוטומטית, לא אומר לעשות אותו באמת להרגיש אותו, להיות מודע אליו, להיות חלק מהרגע בו הדבר הזה קורה ולקחת את המסקנות של אותה חוויה, זה דבר אחר לגמרי.

בגלל שהנשימה שלנו היא חלק כל כך בסיסי בחיי היומיום שלנו, הרבה אנשים לא מכירים את המשקל שיש לנשימה על איכות חיינו ואני יכול להבין את זה. אנו לוקחים את הנשימה שלנו כמובן מאליו ואולי בגלל זה אנחנו לא מתעמקים באפשרויות הכל כך מדהימות שהנשימה המודעת מביאה איתה.

לקישור לכתבה לחצו כאן.

כתבה אתר המלצה:

פורסם בתאריך 29.11.22

התמודדות עם טראומות מהעבר בעזרת נשימה

עבודת נשימה טרנספורמטיבית מאפשרות לנו לגעת באירועים שחווינו בעבר, להתמודד איתם ולשחרר אותם. לפעמים, בעזרת הנשימה, אנו מגלים רבדים עמוקים יותר בתוך הנפש שלנו שלא ידענו בכלל שקיימים. אז איך זה קורה בעצם? איך דבר כל כך פשוט שאנחנו עושים כל הזמן, נשימה, יכולה להיות כל כך משמעותית עם התמודדות עם טראומות?

איך זה קורה?

אז החוויה העמוקה שמתרחשת כשאנו מתרגלים נשימה מודעת למשל, מתרחשת מכמה סיבות. קודם כל, בגלל שבמהלך התרגול אנו מתרכזים בנשימה, שהיא סוג של מדיטציה מסוימת. הראש מתנקה מכל המחשבות ומתרכז בנשימה ובאוויר שאנו מכניסים ומוציאים מהגוף בקצב משתנה, תחת בדרכה ובקצב המותאם באופן אישי למתרגל.

לקישור לכתבה לחצו כאן.

דילוג לתוכן