רועי בנימין

ריפוי כאב פיזי ורגשי ככלי ליצירת שינוי

כאבי גב

יצירת מציאות חדשה חופשית מכאב

אם גם לכם נמאס לסבול מכאבי גב חוזרים, מגבלות תנועה והפרעה בתפקוד היום יומי, הגעתם למקום הנכון.

האמונות שהזמן ירפא בעיות בגוף במיוחד במצבים של פריצות דיסק או שצריך לחיות עם הכאב אינן נכונות.

אין צורך להמתין שהכאב יתגבר או שהבעיה תחמיר ותהפוך לכרונית.

אין צורך לחיות על משככי כאבים או לעבור ניתוח.

ניתן להתגבר לחלוטין על פריצת דיסק, בלט דיסק, בעיות עצביות כמו הקרנות ותחושת נימול, כאבי גב תחתון וצוואר, כאבי ראש, ופציעות ספורט.

שמי רועי בנימין ואני מתמחה בריפוי בעיות אורטופדיות כמו פריצות דיסק והקרנה עצבית (סיאטיקה) המסייע בהקלה ושחרור הכאב הפיזי והרגשי ובשיפור אורך החיים.

אני משתמש בכאב פיזי ורגשי ככלי ויצירת שינוי המסייע במגוון בעיות כאב (גב עליון, תחתון, פציעות), מחלות אוטואימוניות, לחץ, מתח ועוד. עבודה עם מגוון כלים כמו דיקור מערבי, נשימה מודעת, עיסוי בנקודות לחץ, רייקי ועוד. אני מכוון למצוא את בעיית השורש ולהתמודד איתה באופן ממוקד במישור הפיזי והרגשי וכך לשחרר את החוויה והכאב לחלוטין מגופינו.

ריפוי כאב פיזי ורגשי בליווי אישי, בגישה ייחודית ובראייה הוליסטית

מפת דרכים שלך ליצירת שינוי ושחרור הכאב

הסתכלות כמכלול על הגוף והנפש

עבודה טבעית עם הגוף ללא שימוש בתרופות וללא תופעות לוואי

תנוחת שינה נכונה כולל התאמת כרית המתאימה לתנוחת השינה

יציבה נכונה והתאמת סביבת העבודה

שימוש בנשימה ככלי לשחרור וריפוי

התאמת תזונה ופעילות גופנית

 

אל תחכו עד שהכאב יהיה בלתי נסבל – לא צריך לחיות עם הכאב.

ניתן להגיע לקליניקה או לתאם טיפול בבית הלקוח.

איך מתחילים?

  • מתקשרים למספר 053-4533761 או משאירים פרטים.
  • מתאמים מועד לפגישת אבחון בקליניקה או בבית הלקוח.
  • מרכיבים תוכנית טיפולים מותאמת אישית ויוצאים לדרך.

לא צריך לחיות עם הכאב

הכאב הוא פרשנות  של המוח למסר חשמלי העובר בסיבי העצבים של הגוף כאשר הם מזהים נזק עצבי. חוויית הכאב משתנה בין כל אדם מה שגורם לפרשנות להיות ייחודי לאותו אדם ודרושה הבנה מוקדמת כדי להגדיר את עוצמתה ולהתאים טיפול. הכאב יכול להתפרש כחוויה פיזית ככאב בשריר או באזור מסוים ויכול להתבטא באופן רגשי כמועקה או לחץ נפשי. למרות שהמוח קיבל את ההודעה הגוף לפעמים ממשיך בשליחת מסר זה ואנו זקוקים לפעולה פיזית על הגוף על מנת לשחרר את האזור ולצמצם או להעלים את תחושת הכאב.

הכאב יכול להגיע ממגוון רב של אירועים כמו בעיה כרונית בגוף, פציעות ספורט או אחרות, מתח פיזי/נפשי, שימוש לא נכון בגוף, זיהומים סביבתיים ולעיתים ללא כל סיבה פיזית הנראית לעין. ללא קשר לסיבה החיצונית ישנו תמיד חיבור ישיר לסיבה רגשית, על כן עלינו לעשות את העבודה במקביל על שני המישורים. כאב אינטנסיבי ו/או מתמשך יוצר מגבלות ביכולת התפקוד היום יומית של הגוף ואף יכולה להשפיעה על ההתנהגות החברתית כשהגוף מתקשה לבצע פעילויות שהיה רגיל בשגרה, בנוסף רגשות שונים שעולים כתוצאה מהמצב יוצרים תחושת לחץ ועלולים להחמיר את הכאב.

מטרת הטיפול אינה ל"שים פלסטר" ולפתור זמנית בעיה מקומית כזאת או אחרת אלא למצוא את בעיית השורש ולהתמודד איתה באופן ממוקד במישור הפיזי והרגשי וכך לשחרר את החוויה והכאב לחלוטין מגופינו וחיינו. מגוון הטיפולים מאפשר הגעה למקור הבעיה ולסייע גם בהיבט הפיזי בהורדת לחץ וכאב באופן משמעותי והזרמת דם מוגברת למקום המטופל וגם בהיבט הנפשי באיתור המקור, התמודדות עימו ושחרורו מהגוף.

המטרה היא שיחד מהטיפול הראשון נגבש תוכנית יציאה בה אנו מסמנים את מטרת הטיפול, כיצד ניתן לשפר את מצב הגוף וכיצד לשמר אותו לאורך זמן. נלמד כיצד לנצל את תכונות הריפוי העצמי בגופנו באמצעות דיקור מערבי, נשימה מעגלית (ריברסינג), טיפול במגע ועיסוי רפואי ועוד כלים שניתן לתרגל באופן עצמאי. התהליך דורש שיתוף פעולה גדול מצד המטופל ויכול לכלול שינוי התנהגות, חשיבה, הרגלים, ופעולות מנע שגרתית.

חשוב לזכור שכל מה שקורה חולף ומחר יום חדש.

We all experience fear and pain throughout our lives. How we deal and respond is the important question. We can learn to use them as a compass for healing
בריאות
rareair

פחד וכאב כמצפן לריפוי

כולנו חווים תחושות של פחד וכאב במהלך חיינו, כיצד אנחנו מתמודדים ומגיבים אליהם זאת השאלה החשובה. אם נדע להתנהל איתם נכון, נוכל להשתמש בהם כמצפן לריפוי מהיר.

קרא עוד »
Demon
בריאות
rareair

שיתוף חוויות לקוח

חוויות שאני עובר במהלך הטיפולים והסדנאות שאני מעביר תמיד מלמדות אותי שיעורים חשובים וזה מרגש ומפתיע כאחד לראות את התהליכים המדהימים והמהירים שמטופלים עוברים.

קרא עוד »

לקוחות מספרים

New Year Sale