בנשימה אחת

שילוב התנועה מאפשר לפתיחת מרכזי האנרגיה בגוף וליצירת נשימה מודעת המגבירה תהליכי ריפוי. הצלילים משנים את התדרים בגוף ומאפשרים שחרור והתמסרות לרגע. השילוב של תנועה נשימה וצלילים מאפשר למתרגל להשתחרר ממצבי לחץ פיזי ורגשי ולהתחבר לאנרגיה והחיוניות הקיימים בגוף.

קונדליני יוגה

יוגה של המודעות. עבודה בשילוב הגוף הנפש התודעה והנשימה.

קונדליני יוגה היא טכנולוגיה שהגיעה מהמזרח ונועדה לקרב את המתרגל אל עצמו גופו ונשמתו. אנרגית הקונדליני נמצאת בבסיס עמוד השידרה ודרך תרגול פיסי, משחררים את אנרגיית הקונדליני שהינה אנרגיית היצירתיות שלנו. בהסתכלות רחבה איחוד נשמת האדם אינדיבידואלית. עם הנשמה האוניברסלית.

קונדליני יוגה נועדה לכולם ומאפשרת למתרגל לחיות באופן מלא בכל רבדי החיים. לנהל חיים מלאים בעולם החומר ועם זאת לייצר תרגול רוחני משמעותי וברמת מודעות גבוהה.

קונדליני יוגה מכילה אין ספור kryias שהן תרגולים פיסיים, מדיטציות, מנטרות וצלילים.דרך תרגול שלם ומקיף המשלב עבודה פיסית על מערכות הגוף והאיברים הפנימיים בשילוב נשימות שמאפשרות למתרגל לפתח את המודעות ולחיות חיים בריאיים מלאי יצירתיות.

” קונדליני יוגה הוא המדע שנועד לאחד את האינסופי עם הסופי, האמנות היא היכולת לחוות אינסופיות בתוך גבולות הסופיות”

Yogi Bhajan

הילה אפריאט

ינשימה טרנספורמטיבית

שילובים של תרגולי נשימה טרנספורמטיבית למשך זמן ארוך מאפשר שחרור חוויות רגשיות וטראומות מהעבר, שינוי של תוכנות והרגלים ישנים ושינוי נקודות הסתכלות.

מגוון תרגולי נשימה קצרים מסייעים להתמודדויות עם מצבים שונים בחיים כמו לחץ, מתח, חרדות, מחשבות מרובות, כאבי ראש, נדודי שינה או קושי להירדם, מצב רוח ירוד, עייפות, בעיות ריכוז ומיקוד.

בנוסף התרגולים מאפשרים העלאת היצירתיות, הכושר הפיזי או המחשבתי לפני פעילות, חיזוק שריר הסרעפת, משפר את חילוף החומרים בגוף, מעשיר את הרקמות בחמצן ומשפר את קצב עבודת הלב וזרימת הדם.

נשימה היא המפתח לחיים המהווה גם כלי עתיק יומין לעבודה ושליטה עם מערכות שונות בגוף. היא תהליך אוטומטי בגוף אך בניגוד למערכות אוטומטיות אחרות ניתן לקחת עליו שליטה. אצל רוב האנשים הנשימה מושפעת מאד ממצבים חיצוניים וממחשבות ורגשות  פנימיים ובכך נפגעות יכולות הריפוי והתחזוקה החשובות של הגוף.

הוא מאפשר ביצוע של שלושה תהליכים חשובים בגוף:

  1. הכנסת אוויר מועשר בחמצן לטובת תהליכי המרת גלוקוז לאנרגיה ופליטה של התוצר הרעיל לגוף, פחמן דו חמצני.
  2. ויסות עבודת מערכת העצבים בגוף בין מערכת העצבים הסימפתטית שאחראית על מצבי fight or flight בהם הגוף נמצא במצב לחץ לבין המערכת הפראסימפתטית האחראית על תחזוקה וריפוי של הגוף.
  3. שחרור חוויות רגשיות שאנו עוברים במהלך החיים מהזיכרון התאי בגוף בעזרת שינוי מצב תודעתי משליטה של המוח לזאת של הנפש או תת המודע בזמן תרגולי נשימה שונים.

צלילים ותדרים

הקערות הטיבטיות מאוזנות את הגוף שלנו ויוצרות ריפוי פנימי ע”י צלילים ותדרים בגוף גם ללא מילים.

 הן עובדות על מרכזי האנרגיה בתוך הגוף (8 הצ’אקרות), על ההילות שנמצאות סביבנו, על השדה האלקטרומגנטי שלנו ויוצרות זרימה והרמוניה במים בתוך הגוף שלנו במקום תקיעות (כשהמים עומדים ואין זרימה בגוף הם הופכים לעכורים לגורמים למחלות).

בסרטון למטה ניתן לראות איך ע”י ניגון בקערה, המים רוטטים וזורמים וכך בגוף שלנו, ע”י הזרימה והרטט הגוף מגיע לרגיעה, איזון ויכולת ריפוי משמעותית

הקערות הן שיטת טיפול של מאות אלפי שנים שהתפתחה בטיבט ע”י הקשבה לטבע, הסביבה, וגוף האדם.

ע”י ההבנה שכל העולם הוא אנרגיה ותדרים יצרו את הקערות בגדלים שונים וסוגי מתכות שונות כך שכל קערה עובדת על תדר שונה והאזור אחר בגוף שלנו כדי להביא אותנו לאיזון הרמוניה וריפוי בחיים.

מירי יזדי

שילוב של שלוש עולמות קסומים: נשימה, תנועה וצלילים.

אנחנו רוצים להזמין אותכם למפגש משולש של תנועה נשימה וצלילים ותדרים בחיבור חדשני המסייע להורדת הלחץ והחרדה ביעילות, קלות ובמהירות.

המפגש יתקיים ביום שישי 26.8.22 בפארק הלאומי ברמת גן ויחל בשעה 7:30 בבוקר בדיוק.

מיקום מדויק יישלח לנרשמים.

משך המפגש כשעה וחצי.

דילוג לתוכן